Friends link: 1z0-052 1z0-803 a00-212 c-bosup-90 c2090-540 c2180-276 ex0-001 hp2-e59 hp2-e59
Masa Başı Tatbikatımızı Gerçekleştirdik.

Bursa Devlet Hastanesi

Masa Başı Tatbikatımızı Gerçekleştirdik. PDF Yazdır e-Posta

2016 Yılı Masa Başı Tatbikatımızı Gerçekleştirdik.

Hastanemizde HAP, Sivil Savunma ve Yangın Güvenliği kapsamında, Acil durumlarda nelerin yapılabileceğine yönelik yılda bir kez yapılması gereken masa başı tatbikatı 01.06.2016 tarihinde yapıldı.

Tatbikat Hastane Yöneticisi/Başhekim ve aynı zamanda HAP Başkanı olarak görev yapan Uzm.Dr. Halil KARAHAN, Başhekim Yardımcılarımız Op.Dr. Nuri DİNDAR, Uzm.Dr. Gökhan GÖKÇEN, Op.Dr. Murat SAYILGAN, Op.Dr. Çetin BAKIR, Uzm.Dr. Lale TOLU ile İdari Mali İşler Müdür Vekili Mehmet Ali ÖZDİKMEN, Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelciliği Müdürü Serkan ÇAKMAK, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Şenay KOÇ ve HAP Teşkilat Şemasında görevli Yöneticilerimizin yanı sıra Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği İdari İşler Sivil Savunma Koordinasyon Biriminde görevli Yıldız YÜREKLİ, İl Sağlık Müdürlüğü Afette Sağlık Şube Müdürlüğümüzde görevli Tülay AKGÜN, ve UMKE görevlilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 

Bu tatbikatın amacı; temsili olarak yazılan senaryoda geçen olası afette nasıl hareket edeceğimiz ile olası afetlere hazırlıklı olma becerilerimizin arttırılmasıdır.

 

 

 

 

 

Reklam

Joomla!
Joomla! Dünyada en falza kullanılan açık kaynak İYS projesi.
JoomlaCode
JoomlaCode, geliştirmeyi ve dağıtmayı kolaylaştırır.
Joomla! Eklentileri
Joomla! Bileşenleri, Modülleri, Uyumlu Ekleri ve Dilleri.
Joomla! Alış-Veriş
Tüm Joomla! alış-verişleriniz için.
uKenan Internet Hizmetleri
Web tasarımı, alan adı ve web alanı işlemleri. Bilgisayar ve parçaları satışı. Yerinde servis, teknik destek ve yazılım hizmetleri.
Joomla! Türkiye
Joomla! Türkiye Resmi Çeviri ve Destek Sitesi
Buradasiniz  :