Friends link: 1z0-052 1z0-803 a00-212 c-bosup-90 c2090-540 c2180-276 ex0-001 hp2-e59 hp2-e59
Masabaşı Tatbikatımızı Gerçekleştirdik

Bursa Devlet Hastanesi

Masabaşı Tatbikatımızı Gerçekleştirdik PDF Yazdır e-Posta

Hastanemizde HAP, Sivil Savunma ve Yangın Güvenliği kapsamında acil durumlarda nelerin yapılabileceğine yönelik yılda bir kez yapılması gereken Masabaşı Tatbikatı 30.03.2015 tarihinde yapıldı.

Tatbikata Hastane Yönetici/Başhekim ve aynı zamanda HAP Başkanı olarak görev yapan Uz. Dr.Halil KARAHAN, Başhekim Yardımcılarımız Op. Dr.Nuri DİNDAR, Uz. Dr.Gökhan GÖKÇEN ve İdari Mali İşler Müdürü Selahattin ERKAN, Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelciliği Müdürü Serkan ÇAKMAK, Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü Nevcihan KEÇECİ ve HAP Teşkilat Şemasında görevli Yöneticilerimizin yanı sıra Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğimiz İdari İşler Sivil Savuma Koordinasyon Biriminde görevli Yıldız YÜREKLİ, Sevgi İNCELER, İl Sağlık Müdürlüğü Afette Sağlık Şube Müdürlüğümüzde görevli Tülay AKGÜN ve UMKE görevlilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Bu tatbikatın amacı; temsili olarak yazılan senaryoda geçen olası afette nasıl hareket edeceğimiz ile olası afetlere hazırlıklı olma becerilerimizin arttırılmasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam

Joomla!
Joomla! Dünyada en falza kullanılan açık kaynak İYS projesi.
JoomlaCode
JoomlaCode, geliştirmeyi ve dağıtmayı kolaylaştırır.
Joomla! Eklentileri
Joomla! Bileşenleri, Modülleri, Uyumlu Ekleri ve Dilleri.
Joomla! Alış-Veriş
Tüm Joomla! alış-verişleriniz için.
uKenan Internet Hizmetleri
Web tasarımı, alan adı ve web alanı işlemleri. Bilgisayar ve parçaları satışı. Yerinde servis, teknik destek ve yazılım hizmetleri.
Joomla! Türkiye
Joomla! Türkiye Resmi Çeviri ve Destek Sitesi
Buradasiniz  :