Friends link: 1z0-052 1z0-803 a00-212 c-bosup-90 c2090-540 c2180-276 ex0-001 hp2-e59 hp2-e59
Kızılay Semt Polikliniğimizde Endoskopi Ünitesi Hizmete Girdi

Bursa Devlet Hastanesi

Kızılay Semt Polikliniğimizde Endoskopi Ünitesi Hizmete Girdi PDF Yazdır e-Posta

    Cihazın, Kanserli dokuların erken teşhis edilmesinde kullanılan renklendirme özelliği sayesinde mide ve bağırsak dokularının son derece net bir şekilde görüntülediğini ifade eden  Hastane Yöneticimiz  Uzman Doktor Halil KARAHAN, “Endoskopi Sistemi sayesinde Kolonoskopi ve Gastroskopi dediğimiz mide ve bağırsak sistemlerini görüntülü olarak göreceğiz..

 

Mide ve bağırsak rahatsızlıklarında erken tanı ve tedavisini sağlayacak endoskopi cihazı, Hastanemize bağlı Kızılay Semt Polikliniği’nde hizmete girdi. Mide ve bağırsak rahatsızlıklarında erken tanı ve tedavisini sağlayacak endoskopi cihazının, HD özelliği sayesinde daha net sonuçlar elde edilebilecek. Cihazın, kanserli dokuların erken teşhis edilmesinde kullanılan renklendirme özelliği sayesinde mide ve bağırsak dokularının son derece net bir şekilde görüntülediğini ifade eden  Hastanemiz Yöneticisi Uzman Doktor Halil Karahan, “Endoskopi sistemi sayesinde Kolonoskopi ve gastroskopi dediğimiz mide ve bağırsak sistemlerini görüntülü olarak göreceğiz. Bu cihazla birlikte gereğinde yıkayarak gereğinde ise parça alarak tanı ve tedavi amaçlı kullanabileceğiz. İlk vakamızı bugün gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Hastalarımız için hizmeti daha kolay daha efektif daha güzel ortamlarda sunmak adına güzel bir birim kazandık. Hem Türkiye Kamu Hastaneler Kurumuna hem de emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Hastalara daha erken ve daha hızlı hizmet verebileceklerini ifade eden Hastanemiz Başhekim Yardımcısı Operatör Doktor Murat SAYOLGAN,”Hasta sayısını azaltmak ve burada bekleyen hastalarımıza zaman kazandırmak için Kızılay Semt Polikliniği bünyesinde endoskopi ünitesini kurduk. Burada hastalara Kolonoskopi ve gastroskopi işlemlerinde hem tanısal hem de tedavi sürecini tamamlamayı hedefliyoruz. HD kalitesindeki Endoskopi cihazının sayesinde kanser taramasıyla birlikte renklere bakılarak daha spesifik tanıya ulaşabileceğiz” 

 

Reklam

Joomla!
Joomla! Dünyada en falza kullanılan açık kaynak İYS projesi.
JoomlaCode
JoomlaCode, geliştirmeyi ve dağıtmayı kolaylaştırır.
Joomla! Eklentileri
Joomla! Bileşenleri, Modülleri, Uyumlu Ekleri ve Dilleri.
Joomla! Alış-Veriş
Tüm Joomla! alış-verişleriniz için.
uKenan Internet Hizmetleri
Web tasarımı, alan adı ve web alanı işlemleri. Bilgisayar ve parçaları satışı. Yerinde servis, teknik destek ve yazılım hizmetleri.
Joomla! Türkiye
Joomla! Türkiye Resmi Çeviri ve Destek Sitesi
Buradasiniz  :